NOVÁ PRODEJNA RYBÁŘSKÝCH POTŘEB V JIHLAVĚ - BRNĚNSKÁ 76 ✅

O nás

O nás, aneb kdo jsme a jak to všechno začalo? 

My tři, školou povinní jsme se potkali již v roce 2012, kdy jsme společně usedli do lavic v jihočeských Vodňanech na Střední rybářské škole. Nebylo to ovšem studium, které nás spojovalo, ale daleko více jsme si rozuměli ve světě sportovního rybolovu, tedy chytání ryb na udici. U řeky Blanice jsme trávili své mládí, které stále trvá a na střední školu stále s úsměvem vzpomínáme. 

Přišel rok 2015 a s ním náš první projekt s názvem Carp Freedom. Myšlenka, kterou Pepa nosil v hlavě již delší dobu, ale až ten správný tým byl potřeba, abychom se spojili a začali sdílet naše názory a ukázat lidem, že přírody bychom si měly vážit každý den víc a víc. Vždyť je to příroda, díky které tady jsme a měli bychom se k ní umět správně chovat, s úctou a respektem. To samé platí při lovu ryb, ať už si jdu zachytat na plavanou, feeder či se věnuji lovu velkých kaprů. 

Postupně jsme naší práci na sociálních sítích spojovali s nejlepšími značkami na trhu a pomáhali jim růst.

Čas letěl a my jsme se z rybářské školy přesunuli, ne ovšem daleko, protože Fakulta rybářství a ochrany vod byla hned vedle. Po dobu studia jsme se aktivně věnovali naší rybářské stránce a dokázali jsme nasbírat přes 16 tisíc fanoušků a to ještě v době, kdy tohle slovo mělo opravdovou váhu. Studium se ovšem blíží ke svému konci a tak jsme museli vymyslet, co dál?

Je to jasné, otevřeme rybářské potřeby!Hotovo! První rybářské potřeby hned vedle nejznámějšího a nejnavštěvovanějšího rybářského revíru v čechách, Orlíka. Zavolali jsme našim kamarádům z Mikbaits, Giants fishing, Zfish a na jaře jsme otevřeli rybářské potřeby v Čimelicích pod hlavičkou Rybářské potřeby Orlík. 

Jak s oblibou říkáme, není čas ztrácet čas a proto jsme neváhali a připravili hned v zápětí druhou prodejnu, tedy Rybářské potřeby Jihlava na Brněnské ulici, hned vedle prodejny Siko a Cyklo point.

Náš prostor jsme zaplnili tím nejlepším a postupně ještě budeme doplňovat dalším a dalším zbožím. Již nyní u nás zakoupíte opravdu kompletní sortiment od Michala Kučery z Mikbaits. Legendární boilie Gangster G2 Krab Ančovička asa, Pikantní švestka, Big B broskev black pepper i nové boilie Slaneček z přírodní řady ManiaQ! 

Nejsme jen kaprařská speciálka, ale máme i rybářské potřeby na všechny metody rybolovu. Pro příznivce lovu na přívlač máme na výběr nástrahy od Fox Rage, Savage gear, Gunki, Salmo, Rapala a mnoho dalších.

Všechno to nejde ani popsat, proto neváhej a zastav se u nás - Brněnská 76!